ЗНО з біології на Черкащині склали 2 800 осіб

ЗНО з біології на Черкащині склали 2 800 осіб Зовнішнє незалежне оцінювання з біології відбулося в Україні 13 липня. На Черкащині для його зареєструвалися 4033 особи, з яких на пункти тестування з’явилися 2800 осіб (69,4%), інформують в управлінні освіти і науки ОДА.

Тест зовнішнього незалежного оцінювання з біології складався з 50 завдань, на виконання яких учасникам мали 150 хвилин. За вибором випускника результат виконання завдань сертифікаційної роботи може бути зарахований як державна підсумкова атестація. Максимальна можна набрати 82 тестові бали, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи з біології. Правильні відповіді опублікують у вівторок, 14 липня.

Установлення порога «склав/не склав» та визначення результатів ЗНО з біології відбудеться за підсумками засідання експертної комісії з питань визначення результатів ЗНО, що відбудеться 24 липня. Цього ж дня будуть опубліковані таблиця відповідності тестових балів оцінкам за шкалою від 1 до12 балів та таблиця переведення тестових балів з біології у рейтингову оцінку за шкалою від 100 до 200 балів.

Результати тестування з біології розмістять на інформаційних сторінках учасників ЗНО 25 липня. Після цього навчальні заклади отримають результати державної підсумкової атестації своїх учнів.
14.07.2020 10:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter