Четверо школярів з Черкащини представлятимуть Україну в Міжнародному фіналі змагань з усного математичного рахунку Прангліміне

За інформацією Департаменту культури і науки облдержадміністрації, в Україні відбувся Національний фінал змагань з усного математичного рахунку Прангліміне, в якому взяли участь 116 осіб.

Черкащину представила команда з 9 учасників (Христинівський район – 5 осіб, Золотоніський район – 2, місто Черкаси – 2, місто Умань – 1), які показали найкращі результати на обласному конкурсі у шести вікових категоріях – від першокласників до дорослих.
Четверо школярів з Черкащини представлятимуть Україну в Міжнародному фіналі змагань з усного математичного рахунку Прангліміне

За підсумками Національного фіналу змагань з усного математичного рахунку Прангліміне чотирьох учасників з Черкащини запросили до всеукраїнської команди.

Разом з іншими переможцями учителька Уманської міської гімназії Уманської міської ради Ольга Усата, учениця 5 класу Черкаського колегіуму «Берегиня» Черкаської міської ради Бондар Юлія, учениця 9 класу Пальмірської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Золотоніської районної ради Партик Вероніка та учень 2 класу Синицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Христинівської районної ради Ладняк Борис візьмуть участь у Міжнародному фіналі змагань, що відбудеться 2 травня у Латвії, м. Вентспілс. Усього з України змагатиметься 28 учасників.
11.02.2020 10:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter