Фехтувальниця Діана Залевська провела відкритий урок для учнів Кам'янського ліцею №1

Відділення НОК України в Черкаській області організовує Олімпійські уроки в навчальних закладах Черкащини, аби знайомити дітей та молодь із різними видами спорту та спортсменами, через особистий приклад спортсменів зацікавлювати до здорового способу життя. Учасниками одного з таких уроків стали школярі з міста Кам’янки на Черкащині, а саме: учні Кам’янського ліцею № 1. Пізнавальний та корисний урок для них провела майстер спорту України міжнародного класу з фехтування Діана Залевська.
Фехтувальниця Діана Залевська провела відкритий урок для учнів Кам'янського ліцею №1

Спортсменка познайомила школярів із прийомами та стійками у фехтуванні, розповіла про свій спортивний шлях, про складні тренування та радість перемог. Вона продемонструвала дітям екіпірування фехтувальника та дала можливість його одягнути.

Школярі ставили запитання про фехтування та дізнавалися відповіді на них. Найактивніші отримали чудові олімпійські подарунки. Керівнику навчального закладу представники відділення НОК України в Черкаській області вручили набір олімпійської літератури, комплект м’ячів та календарі на 2020 рік.
20.01.2020 16:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter