V обласна учнівська конференція "Герої не вмирають" відбулася в Краєзнавчому музеї

 V обласна учнівська конференція "Герої не вмирають" відбулася в Краєзнавчому музеї Як інформують у Департаменті освіти і науки ОДА, протягом 5-ти років поспіль пошукові загони учнівської молоді закладів освіти області досліджують життєві історії наших земляків – воїнів та волонтерів, людей, які свідомо стали на захист цілісності та незалежності України. 28 листопада в Черкаському обласному краєзнавчому музеї відбулася V обласна учнівська конференція за підсумком обласного військово-патріотичного конкурсу дослідницьких робіт «Герої не вмирають».

Перед початком заходу для його учасників провели екскурсію експозиційним залом «Війна триває» Черкаського обласного краєзнавчого музею.

Участь у конференції взяли директор Департаменту освіти і науки ОДА Валерій Данилевський, учасник бойових дій у зоні АТО в складі добровольчого батальйону «Січ», представник громадської організації «Ветерани війни» «Захисники України» Олександр Бородієнко, заступник голови Всеукраїнської громадської організації Молодий Народний Рух, учасник АТО Павло Прибіш, бойовий військовий капелан, волонтер, митрофорний протоієрей Михайло Шевчук, голова громадської організації «Автомайдан Черкаси», засновник Патріотичного музею АТО, волонтер Олексій Святенко, волонтер міста Золотоноша Олексій Дроб’язко, волонтер від групи «Патріот» міста Кам’янка Віталій Фриз, член Національної спілки краєзнавців України Валентина Нестеренко.

Звертаючись до присутніх, Валерій Данилевський подякував учнівству та педагогам за здійснену вагому роботу: «Ми насправді ще не сповна усвідомлюємо яку важливу і відповідальну роботу роблять сьогодні наші учні та педагогічні працівники, адже ті люди, які захищали нашу Батьківщину виконали свій обов’язок перед Батьківщиною. Але про те, щоб їх пам’ятали, шанували потрібно зробити ще одну вагому роботу – щоб їхній життєвий шлях, їхній подвиг було описано і щоб вони дійшли до підростаючого покоління. Сьогоднішня конференція є яскравим прикладом того, що наші учні саме такі, як мають бути: цікавляться історією, цікавляться сьогоденням і нашими захисниками-героями».
29.11.2019 11:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter