Бондаренко пропонує на 2020 рік кожній школі у Черкасах - по 1 млн. грн., дитсадку та культурному закладу - по 0,5 млн. грн.

Бондаренко пропонує на 2020 рік кожній школі у Черкасах - по 1 млн. грн., дитсадку та культурному закладу - по 0,5 млн. грн. Як інформує Про Головне, Анатолій Бондаренко зустрівся з директорами освітніх закладів Черкас задля спільного обговорення бюджету на наступний різ із урахуванням потреб і проблем освітян, дошкільнят, учнів та їхніх батьків.

– Сьогодні, коли йде активне обговорення формування міського бюджету на 2020 рік, для мене як для міського Черкас важливо почути вас, керівників освітніх, культурних і спортивних закладів нашого міста. Ми по можливості будемо враховувати ваші побажання та потреби, однак перед тим хочу донести до відома громади, щоб бюджет розвитку на наступний рік буде значно менший, ніж цього року – 450 мільйонів гривень. Із них близько півтори сотні мільйонів потрібно буде заплатити за перехідні об’єкти, як, приміром, ремонт Сумгаїтської, Героїв Дніпра тощо. Крім того, в наступному році держава не додає нам медичну субвенцію розміром 20 мільйонів гривень – на перший квартал 2020-го і ще по 21 мільйону гривень щомісяця. Залишити медиків без заробітної плати ми, звісно, не можемо, тому ще близько 180 мільйонів гривень із бюджету розвитку піде на медичну галузь. Відтак прошу вас, освітян, поставитися до ситуації, яка склалася на місцях із бюджетом на наступний рік, із розумінням, і кожну копійку бюджетних коштів витрачати раціонально. Перше, що б я просив врахувати: не робіть, будь ласка, двори, якщо тече дах, не купуйте дорогі меблі, якщо ремонту потребує каналізація чи санвузли. Витрачайте кошти насамперед на ті об’єкти, які не завершені, а потім на ті, які потребують фінансування в першу чергу. Тому моя пропозиція звучить наступним чином. Щоб розподіл коштів між освітніми закладами був справедливим і не лунали нарікання на те, що та чи інша школа або садочок у пріоритеті, пропоную кожній школі в наступному році з бюджету розвитку виділити по 1 мільйону гривень, а садочкам, спортивним і культурним закладам – по 500 тисяч гривень. Але на разі – це лише моя пропозиція до обговорення, – звернувся до керівників освітніх закладів Черкас Анатолій Бондаренко.
27.11.2019 10:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter