Черкаський бізнес-коледж отримав майже 20 тис. євро від програми "Еразмус +" на програму академічної мобільності

Черкаський бізнес-коледж отримав майже 20 тис. євро від програми "Еразмус +" на програму академічної мобільності Черкаські студенти півроку житимуть і навчатимуться у Європі і отримають майже 20 тисяч євро.

Як інформують у Черкаському прес-клубі, таку суму - від програми Еразмус+ за напрямом «Академічна мобільність» -отримав Черкаський державний бізнес-коледж. Програма передбачає можливості обмінів для студентів та викладачів. І саме ЧДБК є єдиним коледжем у області, що реалізує програму академічної мобільності та отримує найбільшу фінансову підтримку від програми Європейського Союзу Erasmus+ серед усіх вишів Черкащини.

За словами директора бізнес-коледжу Олега Кукліна, студенти матимуть змогу протягом одного семестру пройти навчання у Вищій школі менеджменту інформаційних систем (м. Рига, Латвія). Викладання там відбуватиметься англійською мовою. Наразі триває відбір студентів: за рішенням партнерських закладів вищої освіти ЧДБК та ISMA було прийнято рішення про виділення стипендій для бакалаврського рівня підготовки та для студентів відділення «Інформаційних технологій». Учасники програми обміну отримують грант (на покриття витрат на проживання, проїзд, страхування, візу тощо) у розмірі 750 EUR на місяць. На навчання до Європи студенти зможуть поїхати вже у ІІ семестрі – із наступного року.
22.11.2019 15:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter