У Чорнобаївському районі суд тимчасово закрив дитячий оздоровчий центр "Сосонка"

У Чорнобаївському районі суд тимчасово закрив дитячий оздоровчий центр "Сосонка" За повідомленням Держпродспоживслужби в Черкаській області, тимчасово заборонити господарську діяльність ПрАТ «Дитячий оздоровчий центр «Сосонка» у селі Мельники Чорнобаївського району. Таке рішення прийняв Черкаський окружний адміністративний суд у відповідь на позовну заяву Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області.

Причиною звернення фахівців до суду у липні цього року стало порушення дитячим оздоровчим центром вимог санітарного законодавства та не виконання пропозицій Держпродспоживслужби щодо їх усунення.

- Недотримання санітарних норм і правил у «Сосонці» були виявлені під час перевірки готовності закладів оздоровлення та відпочинку дітей до літнього сезону 2019 року, - розповів начальник управління держнагляду за дотриманням санітарного законодавства Володимир Папач. - Так, табір відкрився, не отримавши на те відповідних дозвільних документів. Крім того наші фахівці зафіксували порушення державних санітарних правил і норм щодо влаштування, утримання і організації режиму діяльності дитячого оздоровчого закладу. Незадовільним був визнаний і санітарно-технічний стан, інше.

За словами фахівця, директора закладу двічі притягали до адміністративної відповідальності. Проте приписи, які направлялися на адресу адміністрації закладу, у визначені терміни виконані не були.
11.10.2019 08:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter