Професора Уманського університету садівництва Миколу Недвигу нагороджено орденом "За заслуги" III ступеня

Професора Уманського університету садівництва Миколу Недвигу нагороджено орденом "За заслуги" III ступеня За інформацією Черкаської ОДА, орденом «За заслуги» ІІІ ступеня нагородили Миколу Васильовича Недвигу – професора кафедри Уманського національного університету садівництва. Про це свідчить Указ Президента України №731/2019 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня працівників освіти».

Наукова діяльність професора Миколи Недвиги, котрий родом із Городищини Черкаської області, присвячена проблемам відновлення та збереження родючості деградованих ґрунтів. Він встановив груповий вміст фосфатів у різних генетичних горизонтах основних типів ґрунтів Лісостепової зони, дослідив особливості процесів перетворення фосфорних добрив і їх доступність для польових культур залежно від способів внесення на різних ґрунтових відмінах. Є автором і співавтором понад 180 наукових праць і навчально-методичних розробок, зокрема автором трьох навчальних посібників, співавтором підручника й навчального посібника з ґрунтознавства. Постійно надає допомогу аграрному виробництву з питань упровадження нових технологій, надає практичні рекомендації з раціонального застосування добрив, підвищення родючості ґрунту та поліпшення якості сільськогосподарської продукції. Про це інформують на офіційному сайті Уманського НУС.

Микола Васильович Недвига нагороджений за указом Президії Верховної Ради СРСР від 7 червня 1986 р. орденом «Знак Пошани»; від імені Президії Верховної Ради СРСР від 27 березня нагороджений медаллю «Ветеран праці»; рішенням колегії Міністерства аграрної політики України від 15 вересня 2003 р. – знаком «Відмінник аграрної освіти та науки» ІІ ступеня; рішенням колегії Міністерства аграрної політики України від 22 серпня 2005 р. – знаком «Відмінник аграрної освіти та науки» І ступеня; рішенням колегії Міністерства аграрної політики України від 26 серпня 2010 р. – трудовою відзнакою «Знак Пошани»; почесний член Українського товариства ґрунтознавців та агрохіміків.
07.10.2019 15:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter