Кам'янські лісівники спорудили клас під відкритим небом для учнів Михайлівської школи-інтернату

Кам’янські лісівники опікуються Михайлівською спеціальною загальноосвітньою школою-інтернатом, знають потреби навчального закладу та усіляко допомагають їх вирішувати. Навчаються у школі-інтернаті дітки із непростими життєвими долями – сироти, а також позбавлені батьківського піклування та з особливими потребами.

Педагогічний колектив закладу замріяв спорудити літній клас під відкритим небом. І як же в цій справі без шефів-лісівників? Тож ідею щодо створення аудиторії для навчання дітей на свіжому повітрі підтримали у Кам`янському лісгоспі й цілковито цьому посприяли.
Кам'янські лісівники спорудили клас під відкритим небом для учнів Михайлівської школи-інтернату

Спорудили лісівники цю гарну альтанку на території школи-інтернату – облаштували необхідними зручностями для проведення занять, стендами з цікавою лісівничою та природоохоронною інформацією. Урочисте відкриття «зеленого класу» під столітнім дубом відбулося під час свята останнього дзвоника.

Перший відкритий урок у новій аудиторії для школярів провів головний лісничий Кам`янського лісгоспу Василь Борота. Зокрема, нагадав про правила поводження в лісі під час пожежонебезпечного періоду та ймовірні наслідки недотримання цих правил. Зупинився на значенні лісів, головних їх функціях та важливості роботи лісівників. Про особливості та значення місцевих лісів розповів лісничий Грушківського лісництва Сергій Могила.
28.05.2019 12:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter