У Катеринополі батьки 13-річної дівчинки звинувачують вчительку у побитті їхньої дитини

У селищі Катеринопіль на Черкащині батьки школярки 13-річної Кіри Слищенко звинуватили вчительку історії Олену Штепан, 52 роки, у побитті їхньої доньки. Конфлікт стався перед зимовими канікулами.

— Олена Анатоліївна — класний керівник Кіри, — каже 31-річний Сергій Слищенко, батько школярки. — Коли педагог виставляла підсумкові оцінки, донька помітила, як та зневажливо відкинула її табель. Спитала, чому так ставиться до неї. Перекинулися словами. Тоді Кіра написала подрузі записку про інцидент. Учителька побачила. Підбігла, вимагаючи віддати папірець. Донька відмовилася. Це її розлютило. Почала силоміць видирати блокнот. Думала, записка в ньому. Викрутила Кірі руку. Схопила за коси й вирвала жмут волосся.

Після уроку учні розповіли про конфлікт директору.

— Дружина одразу пішла до школи, аби розібратися в ситуації, — продовжує Сергій. — Олена Анатоліївна поводилася нахабно. Відхрещувалася від того, що сталося. Заявила: "Якщо надумаєте на мене скаржитися і мене звільнять з роботи, закопаю вас і ваших дітей". Ці слова сказала в присутності директора школи. Він стояв і просто слухав.

Зі скаргою на викладачку звернулися також батьки іншого учня — однокласника Кіри.

Олена Штепан подряпала хлопця нігтями і підбила ліктем око, коли намагалася відібрати в нього телефон.

— Учителька попросила дітей сховати мобільні, щоб не відволікали від навчання, — розповідає мати хлопця Тетяна Орєхова, 31 рік. — Наприкінці уроку син витягнув його, щоб подивитися, котра година. Олена Анатоліївна помітила мобілку і вирішила відібрати силоміць. Зрештою, у сина залишилися подряпини на руці й легенький синяк під оком. Думаю, можна було владнати ситуацію миром.

Обоє батьків написали заяву до поліції й звернення до місцевого управління освіти. Під ним підписалися ще 14 осіб. Вимагають звільнення викладачки.

— Розбиратимемося, — каже директор школи Юрій Гончар. — Конфлікти з цією вчителькою траплялися й раніше. Намагався її примирити з батьками, але не вийшло.

Олена Штепан на телефонні дзвінки від журналіста не відповідає.

Поліція відкрила провадження за підозрою в нанесенні побоїв.

Сергій Радченко gazeta.ua
15.01.2019 10:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter