МОН: Рішення про проведення свята Першого дзвоника, яке припадає на суботу, кожна школа приймає особисто

МОН: Рішення про проведення свята Першого дзвоника, яке припадає на суботу, кожна школа приймає особисто За інформацією управління освіти й науки Черкаської ОДА, залучення освітян до роботи у вихідні дні можливе, але має бути компенсоване.

Про це повідомили у Профспілці працівників освіти і науки, коментуючи інформацію МОН про те, що рішення про проведення свята Першого дзвоника, яке цього року припадає на суботу, кожна школа має ухвалювати особисто.

«Залучення працівників до роботи у вихідні дні провадиться за письмовим наказом (розпорядженням) власника або уповноваженого ним органу. Таким чином, компенсація за роботу у вихідний день може компенсуватися, за згодою сторін, наданням іншого дня відпочинку або у грошовій формі у подвійному розмірі (ст.72 КЗпП)», - повідомили у Профспілці працівників освіти і науки.

Також у профспілці наголосили, що залучення окремих працівників до роботи у вихідні дні допускається тільки з дозволу виборного органу первинної профспілкової організації або профспілкового представника закладу освіти і лише у виняткових випадках.
16.08.2018 09:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter