Найкращим вчителем року в Черкасах визнали Надію Карнаухову з Першої міської гімназії

Найкращим вчителем року в Черкасах визнали Надію Карнаухову з Першої міської гімназії Як інформують у міськраді Черкас, 26 жовтня в обласному Будинку вчителя пройшов міський етап всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018». Кращих із кращих обирали в чотирьох номінаціях – «Українська мова та література», «Фізика», «Німецька мова», «Фізична культура». Загалом змагалося шість педагогів із різних шкіл міста.

У рамках підготовки до цього етапу кожен виготовив декілька презентацій, відеороликів, а ще – провів урок на базі іншої школи для членів міського журі. Претендентам пропонувались численні завдання, які вони виконували на очах сотень глядачів та двох журі: офіційного та альтернативного.

Через три години запеклої боротьби учитель німецької мови Першої міської гімназії Карнаухова Надія Костянтинівна виборола право представляти Черкаси на обласному етапі конурсу «ВЧИТЕЛЬ РОКУ – 2018».

– Особливість цьогорічного конкурсу полягає у тому, що він проходить напередодні старту Нової української школи, – зазначає директор департаменту освіти та гуманітарної політики Ігор Волошин. – Зміни в школі будуть релалізовані лише тоді, коли зміниться вчитель. Переконаний такі творчі конкурси відкривають нові імена в українській педагогіці, котрі реформуватимуть нову школу!
28.10.2017 13:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter