Перед капремонтом Другу дитячу поліклініку в Черкасах комплексно обстежать

Перед капремонтом Другу дитячу поліклініку в Черкасах комплексно обстежать Спершу інструментальна експертиза, потому капітальний ремонт. Другу дитячу поліклініку міста найближчим часом обстежать. Про це під час зустрічі домовилися представники міської та обласної влади. Як інформують у Черкаській ОДА, вони ознайомилися з перебігом ремонту фізіотерапевтичного відділення та поспілкувалися з колективом закладу й батьками.

Поліклініка збудована ще в 1924 році. За понад десяток років їй добудували ще й другий поверх. Стіни тут цегляні, а перекриття та перегородки дерев’яні. Будівля вже давно потребує капітального ремонту. Два роки тому коштом міста тут частково полагодили фасад, бо був украй аварійним.

– Ще у 2012 році проектна організація ТОВ «Укрсоцпроект» виготовила проектно-кошторисну документацію на капітальний ремонт (санацію) цієї будівлі, – розповідає депутат обласної ради Любов Майборода. – За два роки її відкоригували, доєднавши ремонт даху. Тоді ж проведено тендер на ці роботи. Однак його переможець – ПП «Техбуднагляд» – так і не взявся за справу. Маю претензії і до самого тендера. На мій погляд, він проведений із порушенням, бо до компаній-учасниць має стосунок одна й та ж людина.

Водночас секретар міської ради наголошує: правочинність тендера вже перевірили у прокуратурі, порушень не знайшли. Перед цією зустріччю він поспілкувався із представником підрядника. Той каже: роботи розпочне, як буде інструментальна експертиза.

– Будівля давня, – наголошує Олександр Радуцький. – Є така вірогідність, що ми все відремонтуємо, і, не дай, Боже, станеться обвал, бо дерев’яні перекриття. Усередині закладу видно тріщини. Інструментальну експертизу можна провести за три тижні. Потрібні 60 тис. грн ми спрямуємо з міського бюджету. Як висновки експертизи будуть невтішними, на час ремонту можливе «переселення» поліклініки в колишній дитячий садок, що по сусідству.

Поки ж, на прохання батьків, у поліклініці ремонтують фізіотерапевтичне відділення. Три з п’яти кімнат уже готові. Це все роблять обласним коштом. За сприяння в цьому депутатка обласної ради Любов Майборода дякує голові Черкаської ОДА.

– Ми спрямували на це понад третину мільйона гривень із обласного бюджету, – розповідає Юрій Ткаченко. – Хоч поліклініка міська, однак ідеться про дітей, тому депкорпус, не вагаючись, відгукнувся на прохання. Також закуплене необхідне обладнання. Найближчим часом ми розпочнемо комплексний аналіз системи закладів охорони здоров'я області. Це для подальшого реформування та поліпшення якості надання послуг.

Біля поліклініки також невдовзі облаштують паркувальні місця. Це пообіцяли міські владці. Нині батькам, які привозять сюди своїх чад, доводиться паркуватися на дорозі або ж газоні. Торік у поліклініці прийняли майже 99 тисяч дітей.
03.06.2015 18:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter