У Черкаському Художньому музеї відкрито виставку "Гімн світлу"

Методу Сахаджа Йозі в Україні виповнюється 30 років. Як інформують у Черкаській облраді, цій даті присвячується виставка картин «ГІМН СВІТЛУ», яку відкрито 18 вересня в Черкаському обласному художньому музеї. Свої праці представили двадцять п’ять художників з дванадцяти країн світу.

Це унікальна подія в сучасному українському культурному просторі, що відображає принципово новий підхід митця до творчості. Він безпосередньо пов’ язаний із самореалізацією, процесом, що сприяє духовній трансформації особистості і, як наслідок, бажанню виразити духовне світло в своїх творах.
У Черкаському Художньому музеї відкрито виставку "Гімн світлу"

Сахаджа Йога є методом духовного самовдосконалення та саморегуляції. В її основі лежать древні знання та практики, що своїм корінням сягають сивої давнини. Але водночас це – сучасна йога для сучасних людей, які живуть тут і зараз, повсякчас зустрічаючись з радощами та проблемами сьогодення.

Засновниця методу – НІРМАЛА ШРІВАСТАВА (Шрі Матаджі, 1923-2011), чия діяльність здобула високу оцінку в різних країнах світу. Так, Клаус Нобель, двоюрідний онук Альфреда Нобеля, у своїй промові 1997 року в Лондоні описав її як «вищий прояв сучасної епохи».

У 1996 році уряд Італії визнав її Людиною року.
20.09.2019 09:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter