У Мельниках на Чигиринщині відбувся мистецький фестиваль "Крутий заміс"

Як інформують у Черкаській облраді, вихідними село Мельники Чигиринського району зустрічало гостей унікального свята, яке організатори назвали «Крутий заміс». Це вже вдруге ТОВ «НВФ «Урожай», що належить до групи компаній «Миронівський хлібопродукт», проводить його у перші дні серпня. Партнером фестивалю є також Благодійний фонд «Урожай — громаді!».

Як розповідають ініціатори фесту, головна мета – об’єднати черкащан на духовно багатій землі, де можна заряджатися енергією та позитивними емоціями. Отож і вирішили, що село Мельники поруч із Холодним Яром якнайкраще підходять для цього – із концертами, квестами, ярмарком майстрів, глиняною толокою, конкурсами та смаколиками з усієї Черкащини.

У Мельниках на Чигиринщині відбувся мистецький фестиваль "Крутий заміс"


Цьогоріч організатори облаштували сцену, глядацький зал, фотозони, дитячі локації для розваг та майстер-класів — усе, аби привабити якомога більше людей.

- «Крутий заміс» — це свято майстерності, духовності, єднання і краси, – зазначив директор ТОВ «НВФ «Урожай» Олександр Воскобойник. – Ідея виникнення цього заходу є досить неочікуваною. Місцевий активіст Юрій Романча, який працює у нашому товаристві, запропонував створити мистецький фестиваль задля того, щоб популяризувати українську культуру. Наша команда вирішила облаштувати його саме у Мельниках. Дуже боляче усвідомлювати, що сюди часто приїжджають люди з різних регіонів країни, а черкащан доводиться «гнати палицею». Тут немає ніякої політичної складової. Це просто свято для людей.
У Мельниках на Чигиринщині відбувся мистецький фестиваль "Крутий заміс"

Голова Благодійного фонду Тетяна Волочай зазначила, що їхній фонд працює уже п’ять років і постійно долучається до різноманітних заходів, незважаючи на те, хто є їх ініціатором. Головне – ідея і суспільне значення. Фестиваль «Крутий заміс» належить саме до таких. А ще вдало вибрано місце його проведення. Він завжди буде притягувати до себе справжніх українців.

Учасників та гостей фестивалю привітав перший заступник голови обласної ради Валентин Тарасенко. Він, зокрема, зазначив, що товариство «НВФ «Урожай» разом із Благодійним фондом «Урожай – громаді!» на Черкащині проводять багато різних заходів, яких уже важко й порахувати. Серед них і «Крутий заміс», який дивує не лише своєю оригінальністю, але і своєю масштабністю.
05.08.2019 14:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter