З 31 травня до 9 червня в Черкасах проходить міжнародний дитячий кінофестиваль “Чілдрен Кінофест”

За інформацією Департаменту культури Черкаської ОДА, з 31 травня по 9 червня у Черкасах проходитиме міжнародний дитячий кінофестиваль “Чілдрен Кінофест”. Покази відбуватимуться у кінотеатрі “Україна”.
З 31 травня до 9 червня в Черкасах проходить міжнародний дитячий кінофестиваль “Чілдрен Кінофест”

“Чілдрен Кінофест” був заснований у 2014 році. Він відбувається у 23 містах України та знайомить українських дітей як з найновішими європейськими стрічками, так і зі світовою класикою.

Цього року кінофестиваль об’єднує сили з благодійним фондом “Таблеточки” та закликає гостей допомагати дітям з онкологічними захворюваннями в Україні.

Під час фестивалю у Черкасах покази проходитимуть у малому залі “України”. Вхід на всі покази – безкоштовний, за попередньою реєстрацією на сайті кінофесту. Половина місць виділяється глядачам із соціально незахищених верств населення: дітям з особливими потребами, сиротам і потерпілим від конфлікту на сході України.

Кінофест закриє володар Гран-прі попереднього року – фентезійний фільм “Сторожова застава” Юрія Ковальова про подорожі сучасного школяра у часи Київської Русі. У 2018 стрічка стала першим українським переможцем “Чілдрен Кінофесту”.
03.06.2019 11:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter