Смілянська міліція "накрила" подружжя "самогонщиків"

До співробітників Смілянського міськвідділу міліції УМВС надійшла оперативна інформація, що в одному із районів Сміли подружжя налагодило виготовлення та збут самогону.
З'ясувалось, що дійсно в одному із будинків чоловік з дружиною організували цех по самогоноварінню. В антисанітарних умовах подружжя виготовляло та розливало в пляшки алкогольну рідину. Самогонщики мали «постійних клієнтів». Оковиту продавали «законспіровано», лише «перевіреним» особам та постійним клієнтам.
Як інформують у СЗГ УМВС області, під час проведення працівниками міліції оперативної закупівлі господар заперечував факт продажу спиртного. Тоді за згодою самого власника будинку працівники міліції провели огляд домоволодіння, під час якого в одній із кімнат будинку було виявлено 150 літрів закваски, 3 літри самогону та пристрій для його виготовлення. Факт виготовлення самогону було задокументовано, вся продукція знищена, а пристрій для виготовлення самогону вилучений. По даному факту працівниками міліції складено адміністративний протокол.
Смілянська міліція "накрила" подружжя "самогонщиків"
Смілянська міліція "накрила" подружжя "самогонщиків"
28.03.2012 15:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter