На будівництві сільської школи на Черкащині вкрали понад 4 млн. грн.

На будівництві сільської школи на Черкащині вкрали понад 4 млн. грн. Як інформують в Головному управлінні Міндоходів області, оперативники встановили факт кримінального правопорушення щодо ухилення від сплати податків у особливо великих розмірах посадовцями будівельного підприємства. Про це повідомив заступник начальника оперативного управління Головного управління Міндоходів у Черкаській області Олександр Чалий.
Як виявилось, посадовці – «будівельники» створили схему привласнення та подальшої легалізації бюджетних коштів, що були виділені для добудови шкільного приміщення в одному з сіл Черкаської області. Фактично роботи були виконані частково (не в повному обсязі), а державні кошти, отримані як оплата за роботу, – посадові особи підприємства перерахували на депозитний рахунок і в подальшому використали на власні потреби. Таким чином підприємство завдало державі значної матеріальної шкоди: сума збитків сягнула понад 4 мільйони гривень,
Відповідно до Кримінального процесуального кодексу України слідчим управлінням фінансових розслідувань ГУ Міндоходів у Черкаській області внесено матеріали перевірки до Єдиного реєстру досудових розслідувань за попередньою кваліфікацією кримінального правопорушення за ч.3 ст.209 КК України (легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом). На даний час вживаються заходи щодо відшкодування завданих державі збитків та притягнення винних осіб до відповідальності.
15.10.2013 08:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter