У Лисянці дядько підозрюваного у вбивстві, заступник начальника райвідділу, відмазує племінника від вбивства. Райцентр піднімається на мітинг

У Лисянці дядько підозрюваного у вбивстві, заступник начальника райвідділу, відмазує племінника від вбивства. Райцентр піднімається на мітинг 5 жовтня об 11.30 біля Лисянського районного суду відбудеться мітинг з вимогою покарання вбивць молодого хлопця. Про це інформує Про Головне.
Трагічна подія сталася в смт Лисянка 21 вересня о 2 год. ночі біля бару «Корона». Загинув 24-річний Сергій Коломієць.

Сталося все через сварку з причини неприязні та ревнощів. Дівчина, через яку посварилися хлопці, не була в тісних стосунках ні з загиблим, ні з убивцями, яких було двоє, — Олександр Козак і Віталій Труш — мешканці Лисянки.
За словами свідків події, конфлікт розгорівся ще в барі. Свідки бачили розмову загиблого з Козаком і Трушею. Далі бійка перекинулася надвір. Постраждав товариш загиблого: від декількох ударів він втратив свідомість, але бійку вдалося припинити численним відвідувачам бару, які курили надворі.
Кажуть, що Сергій сказав хлопцям, що більше не хоче битися і відійшов убік. Але бійка не стихла. О 01:56 Сергій зателефонував другу, який перебував усередині бару. Коли він присів, йому було завдано 2 удари ногою в голову та в потилицю, в результаті яких хлопцю було зламано 2 шийних хребці Олександром Козаком, який займається у секції боксу, тому добре знав, куди бити. Сергій навіть і не бачив хто його вбив, це була миттєва смерть.
Друг, до якого телефонував Сергій, побачив вже непритомного, мертвого друга, швидко забрав його і відвіз до лікарні, де констатували смерть. Судмедекспертиза підтвердила переломи.
Вини вбивці не визнають, справу хочуть «зам’яти». У Козака дядько працює заступником начальника міліції у Лисянці, а родичі начальника мають зв’язки ще вище.
Аналізи на вміст акоголю у вбивць взяли лише вранці близько 8 год. За словами свідків, Козака у райлікарні відкачували, поки не було бажаного результату. За сприяння родича в міліції свідчення брали лише у тих, хто давав вигідні свідчення, а тих, хто б вказував на вину Козака і Труша не знайшлося, хоча близько 30- ти людей стали свідками події.
Слідча група, яку очолив дядько Козака, постановила, що вбивці були тверезі, а конфлікт затіяв загиблий.
Вже на ранок були змінено всі свідчення і аналізи. Зі слів одного з працівників районного віділку міліції вдалося дізнатися, що є лише один свідок, який розповів усю правду, але на нього здійснюється шалений тиск: телефонні дзвінки, погрози, пропонують гроші за відмову свідчень. Вину перекладають на Віталія Труша, нібито він наніс смертельні удари. А в нього просто немає родичів-можновладців.
Друзі Козака і Труша, звісно, не свідчать проти них, тим більше, що за трагічним збігом обставин, на момент бійки переважна більшість очевидців були саме знайомі вбивць.
Ті, хто в ніч вбивства дав правдиві свідчення, вранці, як один, написали, що були п’яними. Хлопців «мотивували» змінити свідчення погрозами: студентам грозилися створити проблеми у вишаш, а тим, хто працює, - проблеми на роботі.
Слідчі, які ведуть справу, ховаються, замовчують деталі від рідних загиблого, спираючись на постійну зайнятість. Тим часом вбивці розгулюють на волі.
Рідні загиблого хочуть, щоб слідство вела обласна прокуратура, яка об’єктивно провела розслідування.
5 жовтня об 11.30 біля приміщення райсуду відбудеться мітинг, де рідні, друзі, молодь вимагатимуть чесного слідства і покарання убивць!
На фото загиблий Сергій Коломієць
04.10.2013 13:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter