В Уманському районі жінка вбила ножем співмешканця

У черговій частині Уманського райвідділу міліції пролунав телефонний дзвінок. Жінка, представившись головою сільської ради одного із сіл Уманського району, повідомила черговому про те, що місцева жителька вбила свого співмешканця. На місце події негайно виїхала слідчо – оперативна група. Інформація підтвердилася.
Як інформують у СЗГ УМВС області, при розмові з правоохоронцями сільський голова розповіла, що вона була в сільраді, коли до неї на прийом прийшла місцева пенсіонерка. Старенька розповіла, що чула в будинку своєї доньки крики та звуки боротьби, після чого все стихло. Бабуся зайшла до будинку і оторопіла - її п’яна дочка сиділа на дивані, а її співмешканець лежав і не подавав ознак життя.
Сільський голова із секретарем вирушили до будинку. Та всі сподівання на краще розвіялись тоді коли жінки зайшли до. У коридорі на підлозі лежало закривавлене тіло чоловіка, а його п’яна співмешканка сиділа з чарчиною біля столу та нічого докладно пояснити не могла, вона навіть не розуміла, що тут сталося.
Вже по приїзду правоохоронців зловмисниця, трохи протверезівши, зрозуміла, що скоїла. Жінка почала розповідати правоохоронцям як все було. З її слів, працівники міліції зрозуміли, що вона разом зі своїм чоловіком як завжди, розпочали день з пляшки оковитої, після чого, між подружжям зав’язалася сварка. Щоб заспокоїти розгніваного чоловіка, вона схопилася за ножа та вдарила ним співмешканця. Чоловік впав. Жінка повернулася до столу допивати залишки горілки.
Зловмисниця затримана.
15.03.2012 12:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter