В Умані засудили продавця хакерських програм

В Умані засудили продавця хакерських програм За інформацією прес-служби СБУ, набув чинності вирок Уманського міськрайонного суду стосовно місцевого жителя, котрий незаконно збував шкідливий програмний засіб, призначений для несанкціонованого втручання в роботу електронно-обчислювальних машин та комп’ютерних мереж.
Встановлено, що 22-річний мешканець Умані реалізовував шкідливий програмний продукт "KeyLogger". У вересні 2011 року співробітники СБУ затримали правопорушника під час продажу чергового CD-диска з забороненою програмою, яка дає можливість зламувати паролі та отримувати доступ до комп’ютерів.
Вироком суду зловмисника визнано винним у вчинені злочину, передбаченого ст. 361-1 (створення з метою використання, розповсюдження або збуту шкідливих програмних чи технічних засобів, а також їх розповсюдження або збут) Кримінального кодексу України і призначено покарання у вигляді виправних робіт за місцем роботи строком на 1 рік з відрахуванням 20 відсотків заробітної плати на користь держави. За рішенням суду комп’ютерне обладнання конфісковано у дохід держави.
16.02.2012 12:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter