УМВС: Суд оштрафував сільського голову за хабар на 23 тис. 800 грн.

За матеріалами управління боротьби з організованою злочинністю притягнуто до відповідальності посадовця-хабарника. Про це інформує СЗГ Умвс в Черкаській області. За вимагання та отримання хабара сільський голова одного із районів сплатив штраф у сумі 23 тисячі 800 гривень та був позбавлений права обіймати певні посади.

До працівників УБОЗу надійшла оперативна інформація про те, що сільський голова одного із сіл області, вимагає грошові кошти від місцевого підприємця в обмін на підписання договору оренди.

Як встановили правоохоронці, 31-річний сільський голова вимагає від приватного підприємця грошові кошти в сумі 2 000 доларів США за підписання договору оренди земельної ділянки, яка розміщена в адміністративних межах його сільської ради. Грошові кошти підприємець мав передати через посередника.

Зібравши необхідну доказову базу, оперативники розробили операцію по затриманню зловмисника. Коли грошові кошти було передано, хабарника затримали.
Після проведення досудового розслідування, кримінальне провадження було направлено для розгляду до суду. Вивчивши матеріали справи, судом визнано посадовця винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 4 статті 368 (одержання неправомірної вигоди) Кримінального кодексу України. Йому призначено покарання у вигляді штрафу в сумі 23 тисячі 800 гривень з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій, терміном на 2 роки та конфіскацію ¼ особистого майна.
03.06.2014 18:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter