Черкаська міліція відкрила 4 кримінальних провадження за фактом порушень на виборах 25 травня

Черкаська міліція відкрила 4 кримінальних провадження за фактом порушень на виборах 25 травня Як інформують у СЗГ УМВС в Черкаській області, позачергові вибори на Черкащині пройшли спокійно, однак випадки порушень виборчого законодавства мали місце. Так, слідчими органів внутрішніх справ області внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про вчинення чотирьох кримінальних правопорушень.

Зокрема, відкрито кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 157 Кримінального кодексу України за фактом підкупу виборців довіреною особою одного із кандидатів у депутати до Черкаської міської ради.

Слідчі дії проводяться по двом кримінальним провадженням, відкритими за розповсюдження неправдивої інформації відносно одного з кандидатів на пост Президента України та кандидата на крісло мера міста Черкаси. Дані кримінальні провадження відкриті за статтею 157 Кримінального кодексу України, а саме перешкоджання здійсненню виборчого права або права брати участь у референдумі, роботі виборчої комісії або комісії з референдуму чи діяльності офіційного спостерігача.

Також відкрито кримінальне провадження за частино 2 статті 158 Кримінального кодексу України за фактом фальсифікації виборчих документів членами трьох виборчих комісій міста Черкаси. Дані особи, за інформацією довіреної особи одного з кандидатів на посаду Черкаського міського голови, видавали виборчі бюлетені з місцевих виборів громадянам, які не зареєстровані і не мали права голосувати на вказаних дільницях.

На даний час по всім кримінальним провадженням проводяться необхідні слідчі дії, направлені на встановлення усіх обставин вчинених кримінальних правопорушень, притягнення винних осіб до відповідальності та прийняття законних рішень.
29.05.2014 11:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter