З Росії екстрадовано громадянина, який крав майно канівського товариства

З Росії екстрадовано громадянина, який крав майно канівського товариства За інформацією прес-служби прокуратури Черкаської області, на контролі прокуратури області перебуває хід досудового слідство у кримінальній справі порушеній стосовно громадянина Б., якого у березні 2012 року екстрадовано з території Російської Федерації до України.
Зокрема, вищевказана особа протягом липня – серпня 2007 року у складі організованої групи, вчинила крадіжки майна на загальну суму понад 245 тис. грн., яке належало одному із товариств Канівського району Черкаської області. За вказаними фактами органами внутрішніх справ порушені кримінальні справи, а учасники злочинної групи затримані в порядку ст. 115 КПК України. Відносно обвинуваченого Б. винесено постанову про оголошення його в міжнародний розшук.
Таким чином, «втікач» переховувався від органів досудового слідства протягом 4 років, та у жовтні 2011 року його затримано правоохоронними органами Російської Федерації. За результатом цього прокуратурою області надано доручення органу досудового слідства щодо підготовки матеріалів на екстрадицію з території Російської Федерації до України, яке в подальшому направлено до вказаних компетентних органів.
18.04.2012 11:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter