Прокуратура: У Черкасах чоловік обманним шляхом намагався зареєструвати право на володіння двома квартирами

Як інформує прокуратура міста Черкаси, за результатами перевірки за додержанням законів у діяльності органів державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про факт підроблення та використання завідомо підробленого документа.
За словами прокурора міста Черкаси Олександра Маслюка, громадянин намагався зареєструвати право власності на дві квартири. Однак у ході перевірки прокуратурою міста встановлено, що відомості у поданих ним на реєстрацію офіційних документах не відповідають дійсності та містять ознаки підроблення.
У зв’язку з цим зареєстровано кримінальне провадження за ознаками правопорушення, передбаченого ч.ч.1,4 ст.358 КК України – підроблення та використання підроблених документів.
Досудове розслідування доручено проводити слідчому відділу Соснівського РВ у м.Черкаси УМВС України в Черкаській області.
За подібні правопорушення Кримінальним кодексом передбачено штраф, або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до двох років.
04.02.2014 10:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter