Тулуб про розгон Майдану: я не допощу подібного на Черкащині

Тулуб про розгон Майдану: я не допощу подібного на Черкащині Голова Черкаської ОДА Сергій Тулуб зробив офіційну заяву з приводу подій на Майдані у ніч проти неділі, 30 листопада. Текст заяви на офіційному сайті Черкаської ОДА.
Шановні черкащани, сьогодні я, як і ви, був щиро обурений, коли побачив і почитав у ЗМІ про події, які відбулися вночі на Майдані Незалежності.
Ті, хто застосував фізичну силу проти мирних мітингувальників, порушили не лише правові закони, а й закони людської моралі.
Прикро, що в час коли українська громада вболіває за майбутнє держави, Президент України шукає оптимальні шляхи до євроінтеграції, знайшлися ті, хто вчинив силові дії проти власного народу, чим спровокував протистояння в суспільстві. Переконаний, що правоохоронні органи дадуть юридичну оцінку цим подіям.
Президент України засудив дії, які призвели до силового протистояння та страждань людей.
Я, у свою чергу, обіцяю, що в жодному разі не допущу подібного на Черкащині.
Сьогодні Президент України закликає нас до спільної роботи над програмою заходів, що зроблять економіку України менш вразливою, захистять робочі місця, зарплати, пенсії та у перспективі дозволять їх підвищувати. Цей шлях поступовий і непростий, але я впевнений, разом ми його подолаємо.
Ми будемо в Європі, але без потрясінь і втрат.
01.12.2013 12:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter