УМВС заявляє, що гроші з водіїв біля Золотоноші "збивали" не працівники ДАІ, а співробітники ДП «Черкасиавтотранссервіс»

УМВС заявляє, що гроші з водіїв біля Золотоноші "збивали" не працівники ДАІ, а співробітники ДП «Черкасиавтотранссервіс» Черкаська міліція спростовує причетність працівників ДАІ до відео, поширеного в Інтренеті, на якому нібито автоінспектори брали хабарі у водіїв. СЗГ УМВс в Черкаській області поширив заяву з даного приводу.
У жовтні в мережі Інтернет з’явився відеоролик, де працівники «Черкасиавтотранссервіс» на посту ДПС в районі м. Золотоноша проводять перевірку пасажирського транспорту і, можливо, за припущенням громадян, що проводили відео зйомку, беруть хабарі. Виходячи з поширеного в Інтернеті відеоматеріалу, ЗМІ передчасно зробили висновки та поширили неправдиву інформацію, що перевірку автобуса здійснюють саме працівники УДАІ УМВС України в Черкаській області.
За дорученням прокуратури УМВС України в Черкаській області по даному факту була проведена перевірка, встановлені всі учасники події, які були зафіксовані громадянами на відеокамеру.
Співробітники ДП «Черкасиавтотранссервіс» працювали біля поста ДПС Золотоноша відповідно до плану спільних заходів з контролю за безпекою дорожнього руху під час надання послуг з перевезення пасажирів. Формений одяг працівників транспортної інспекції за своїм зовнішнім виглядом досить схожий на одяг працівників ДАІ, тому мають місце випадки коли громадяни приймають даних працівників за працівників Державтоінспекції.
В даному випадку працівники ДАІ автобуси не зупиняли і з водіями не спілкувалися. Зафіксовані особи не є працівниками міліції, зокрема працівниками Державтоінспекції. Встановлено, що з водієм на відео спілкуються представники ДП «Черкасиавтотранссервіс».
Нагадаємо, працівниками Державтоінспекції не здійснюється перевірка дозвільних документів суб’єктів транспортних пасажирських перевезень.
На даний час по даному факту Черкаською обласною прокуратурою проводиться досудове розслідування.
13.11.2013 13:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter