Міськрада: У Черкасах випала місячна норма снігу. Висота сніжного покрову - 22 см.

Міськрада: У Черкасах випала місячна норма снігу. Висота сніжного покрову - 22 см. Як інформують у ЧМР, у неділю Черкаси опинилися у зоні впливу потужного циклону. Черкащину та обласний центр зокрема накрили рясний снігопад та рвучкий вітер, в області був оголошений помаранчевий рівень небезпеки через негоду. Черкаси були в епіцентрі негоди, практично за добу випало 37 мм снігу, що становить місячну норму, до того ж, висота снігу найвища на Черкащині - 22 см.

- Внаслідок погіршення погодних умов підрозділами ГУ ДСНС в м. Черкаси здійснено 7 виїздів на прибирання 7-ми впалих дерев. Загалом залучено 8 одиниць техніки, 31 особа особового складу.

- На розчищенні снігу у місті були задіяні близько 40 одиниць техніки, з них 25 – комунальних підприємств «ЧЕЛУАШ», «Черкаська служба чистоти» та «Екологія». Наразі комунальники розпочинають посипати автошляхи сіллю.

- У місцях, де техніка не має можливості проїхати, працюють працівники дільниці з ручного прибирання шляхів та дільниці з благоустрою у складі 170 робітників. Вони ж розчищають зупинки громадського транспорту, узвози та пішохідні переходи.

- Через складні погодні умови заклади загальної середньої освіти міста працюють сьогодні в дистанційному режимі.
27.11.2023 18:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter