Майборода сколотила комітет на підтримку Одарича й просить міськраду отямитися

Майборода сколотила комітет на підтримку Одарича й просить міськраду отямитисяСьогодні на сесії Черкаської обласної ради депутат Любов Майборода зачитала звернення громадського комітету «Захистимо місцеве самоврядування» до депутатів Черкаської міської ради

Шановні депутати!
Звернутися до Вас змусила подія, що відбулася 24 квітня 2013 року – прийняття сесію Черкаської міської ради рішення про дострокове припинення повноважень міського голови Сергія Одарича, яке викликала занепокоєння у жителів міста.
Сергій Одарич був обраний міським головою в жовтні 2010 року на законних підставах, отримавши 42% голосів виборців. Стаття 79 закону «Про місцеве самоврядування в Україні» чітко визначає перелік підстав, відповідно до яких можуть бути достроково припинені повноваження міського голови:
- Особиста заява;
- Припинення громадянства;
- Набрання законної сили обвинувачувального вироку суду;
- Порушення вимог законодавства щодо сумісності діяльності з іншою роботою;
- Визнання судом недієздатним;
- Смерті.
Жодної з цих, встановлених законодавством підстав, депутати не мали, тому рішення 40 депутатів про дострокове припинення повноважень міського голови розцінюємо як волюнтаристське та безвідповідальне, направлене на дестабілізацію ситуації в місті, породження економічного хаосу та диктату утаємничених кланів.
Викликає здивування ситуація, за якою ініціаторами дострокового припинення повноважень міського голови виступили дві начебто протилежні політичні сили: Партія регіонів та ВО «Батьківщина». Ці політичні сили несуть відповідальність за порушення закону «Про місцеве самоврядування в Україні» та ігнорування волі виборців, висловленої в 2010 році.
Звертаємось до ініціаторів заколоту – голів обласних організацій партії регіонів Сергія Тулуба та голови обласної організації ВО «Батьківщина» Анатолія Бондаренка з вимогою припинити деструктивні дії по не допуску міського голови Сергія Одарича до виконання своїх обов`язків та відмінити незаконне рішення сесії міської ради.
Члени комітету: Юрій Громовський, депутат обласної рад;и, Веніамін Мельник, професор ЧІТІ, зав. кафедрою економічної кібернетики; Микола Котко, сільський голова села Червона Слобода; Віталій Масненко, професор ЧНУ, доктор історичних наук;Любов Майборода, депутат обласної ради
26.04.2013 14:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter