Одарич про "сховані тролейбуси" Жуковської: Вибори закінчилися, і після цього все зависає

Одарич про "сховані тролейбуси" Жуковської: Вибори закінчилися, і після цього все зависає Тролейбуси придбані коштом ПАТ «Азот» для наступної передачі Черкасам, досі не передано місту. Про це сьогодні на брифінгу в МВК, відповідаючи на запитання журналістів, повідомив Сергій Одарич.
- Я вважаю, що це ненормально. Якщо ми домовлялися про співпрацю, то вона якось повинна рухатися, -заявив мер. - А не так, що вибори закінчилися, і після того все зависає.
За інформацією Одарича, тролейбуси ще стоять на території «Азоту». На його думку, скоро стане відома дата перевиборів, і , ймовірно, справа зрушить з мертвої точки.
Нагадаємо, що напередодні виборів керівницво «Азоту», враховуючи зволікання з проведенням тендеру на закупівлю тролейбусів за кошти бюджету Черкас, вирішило придбати тролейбуси за власні кошти та передати їх Черкасам безкоштовно. Проте після поразки почесного президента «Азоту» Валентини Жуковської на парламентських виборах по 194 мажоритарному округу, придбані тролейбуси перевезли на територію «Азоту».
21.01.2013 09:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter