Тулуб: У Черкасах на місцевому рівні не вирішуються навіть найдрібніші проблеми

Тулуб: У Черкасах на місцевому рівні не вирішуються навіть найдрібніші проблеми Сьогодні під час брифінгу в ОДА Сергій Тулуб «жбурнув камінчик» у тихий вир мера Черкас Одарича. Пряма мова від Тулуба:

«Під час наших зустрічей з черкащанами, найбільше мене вразила значна кількість охочих поспілкуватися, навіть не зважаючи на те, що літо – період відпусток. Люди сподіваються, що під час зустрічей вони зможуть знайти відповіді та їх почують. З одного боку це говорить про те, що громадськість готова до діалогу з владою, довіряє нам. А з іншого – і це не може не турбувати – така кількість людей свідчить про наявність дуже багатьох проблем у черкащан.
Щоправда ще з самого початку ми усвідомлювали, що на зустрічах буде озвучено чимало проблем. Адже попередньо ми провели дослідження і виявили, що найбільше скарг на гарячу лінію ОДА надходить саме від жителів обласного центру.
Знаєте, під час зустрічей я побачив: головна проблема черкащан у тому, що у себе в місті вони часто не можуть знайти справедливості. Саме тому вони і звертаються до влади вищого, вже обласного, рівня. Як ви розумієте, це теж не може нас не турбувати.
Причому от що цікаво: у більшості випадків люди звертаються з локальними проблемами: освітлення, благоустрій прибудинкових територій, заміна ламп, ремонти в будинках, організація дозвілля. Тобто це все питання, які повинна вирішувати міська влада. Зрозуміло, що ми і далі продовжуватимемо практику зустрічей з міськими жителями, і я надалі даватиму відповідні доручення. Тільки і досі не можу зрозуміти: невже, потрібна присутність керівника області, щоб у під’їзді нарешті вкрутили лампочку або вчасно прибирали територію? Хіба це робота обласної влади?
Ситуація, коли не вирішуються на місцевому рівні навіть найдрібніші проблеми, неприємно дивує найбільше».
06.08.2012 18:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter