Гнучкий Одарич перестав вважати Януковича фаворитом президентської гонки. Тепір він для Олеговича "диктатор"

Гнучкий Одарич перестав вважати Януковича фаворитом президентської гонки. Тепір він для Олеговича "диктатор"У прес-службі ПВД наводять виступ екс-мера Черкас Сергія Одарича на телеканалі «Вікка». Під час виступу Одарич використовує словосполучення «диктатура Тулуба-Януковича», «нищення місцевого самоврядування» тощо.

«Треба забути про Черкаську міську раду. Це орган, який повністю себе дискредитував. Вона дискредитувала себе 24 квітня 2013 року, коли за вказівкою і примусом губернатора Тулуба незаконно відправила у відставку міського голови. Це був крок до утвердження диктатури Тулуба-Януковича – прибирання і нищення місцевого самоврядування. Після цього руки у Тулуба були розв’язані. Він почав забороняти масові акції в Черкасах, які тривали останні три місяці. Депутати ще тоді показала, що вони як ляльки на пальцях у Тулуба. Відповідно був створений ляльковий виконавчий комітет. Далі упродовж трьох місяців поки відбулися події в Україні рада не змогла зібратися і висловити позицію щодо ситуації в Україні, стати на захист людей. Міська рада навіть не спромоглася відкликати з суду позов Білоусова про заборону проведення мирних заходів. Хоча Вільні демократи п’ять разів ініціювали позачергові сесії, але жодного разу такі засідання не відбувалися. Тому наша позиція зараз така – у найкоротші терміни Черкаська міська рада має бути розпущена і мають відбутися перевибори. Вони мають пройти одночасно з виборами міського голови і виборами Президента».

Від Провінції: ще не так давно Одарич не вважав Януковича диктатором. Так у червні 2013 року в інтерв`ю «Газеті по-українськи» Сергій Олегович розсипався в компліментах Віктору Федоровичу: «Президент Янукович запропонував досить правильну концепцію реформування місцевого самоврядування... У Януковича є воля. Він має хорошу команду професіоналів, які готують концепції розвитку... На виборах нічого радикального не відбудеться. Я не бачу реальних суперників Януковичу. Думаю, його переоберуть».
Це лизоблюдське інтерв`ю Одарича дало підстави Миколі Томенку заявити, що «київські політичні компаньйони порадили Одаричу в будь-який спосіб переконати Президента, що він та його вільні демократи – це та команда, яка забезпечить Януковичу перемогу в Черкасах на президентських виборах».
Гнучкий Одарич перестав вважати Януковича фаворитом президентської гонки. Тепір він для Олеговича "диктатор"

Однак риторика гнучкого, немою юна гімнастка, Олеговича знову змінилася. Мабуть тепер на президентських виборах Янукович точно не переможе...
26.02.2014 17:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter