Неявка депутатів Черкаської міськради на вчорашню сесію завдала глибоку внутрішню травму вільному демократу Ліходькіну

Неявка депутатів Черкаської міськради на вчорашню сесію завдала глибоку внутрішню травму вільному демократу Ліходькіну Голові депутатської групи «Вільні демократи» у Черкаській міській раді Олегу Ліходькіну соромно за своїх колег, які вчора не прийшли на позачергову сесію міської ради. Про даний факт повідомляє прес-служба вільних демократів Одарича. Нагадаємо, що сесію скликали з ініціативи «вільних демократів». Підтримали її депутати з «Батьківщини» і кілька позафракційних.
- Мені соромно, що з’явилося лише 17 депутатів, хоча для кворуму потрібно 31. Ми мали розглянути ситуація, яка сталася в Черкасах минулого тижня, коли біля будівлі міськвиконкому громада спільно із депутатами намагалися підняти прапор Європейського Союзу. Група міліціонерів заважала нам це зробити. Діям міліції і діям секретаря міської ради Віктора Білоусова, який звернувся потім із заявою до правоохоронних органів, треба було дати оцінку. Це прецедент, який не варто залишати без уваги, бо він може повторюватися, - говорить Олег Ліходькін.
За його словами, такі дії як міліції, так і правоохоронців знищують місцеве самоврядування. Секретар міської ради звертається до суду, щоб заборони мирні зібрання, а міліція усіляко заважає депутатам здійснювати свою депутатську діяльність.
Він планує порушувати це питання на черговому засіданні сесії, яке відбудеться у п’ятницю, 20 грудня. Саме тоді депутати з провладних фракцій планують розглянути близько 200 земельних питань.
На позачергову сесіє не з’явилися депутати від Партії регіонів та групи «Черкащани», лідером якої є депутат Артур Савін, котрий до того ж є директором департаменту містобудування міськвиконкому. Не прийшли на позачергову сесії і ті депутати, які підписали звернення. А саме: Ігор Кіта, заступник начальника управління інспектування міськвиконкому, Баймурза Бакашев, підприємець, Олександр Радуцький, директор КП «Дирекція парків» та Володимир Томенко, депутат від «Батьківщини».
18.12.2013 11:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter