Міськрада Черкас затвердила програму новацій у сфері комунальних послуг

Міськрада Черкас затвердила програму новацій у сфері комунальних послуг Як повідомляють у прес-службі Черкаського МВК, Черкаська міська рада затвердила програму стимулювання новацій у сфері муніципальних послуг. Черкаси стануть першим містом в Україні, яке запровадить таку практику. Принцип «дії» простий: кожен, хто має цікаву інноваційну ідею, яка допоможе заощадити кошти громади міста або принести додатковий дохід до міського бюджету, отримує 20 % від економічного ефекту.
- На сьогодні у Черкасах є величезний потенціал людей, які вміють думати головою. Але зовсім небагато тих, хто може вплинути на їх впровадження, - зазначає міський голова Черкас Сергій Одарич. – Така програма необхідна, аби вкладати інноваційний потенціал наших жителів у розвиток міста та заощадження коштів бюджету. Інноваційні ідеї повинні стимулюватися та підтримуватися, аби ці люди та їх ідеї залишились у місті, а не наші «таланти» переманювались до інших країн.
Запропонувати ідею може кожен представник громади і отримати за її впровадження 20% від заощаджених коштів за перший рік впровадження. Наприклад, якщо інноваційна ідея заощадила бюджетові 100 тис. грн. за рік, то той, хто її запропонував, отримає премію в розмірі 20 тис. грн.
15.03.2012 15:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter