До кінця квітня 2024 року ціна на електроенергію в Україні становитиме 2,64 грн. за кВт, - Шмигаль

До кінця квітня 2024 року ціна на електроенергію в Україні становитиме 2,64 грн. за кВт, - Шмигаль Уряд ухвалив рішення продовжити дію ПСО на електроенергію до кінця квітня наступного року. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

«Як і обіцяли, для побутових споживачів ціна електрики й надалі становитиме 2,64 грн за кВт⋅год. Що дозволить не збільшувати навантаження на родинні бюджети під час опалювального сезону», — наголосив очільник Уряду.

За словами Прем’єр-міністра, українська енергетика успішно проходить перший зимовий місяць. Вже кілька днів поспіль знижується добовий максимум споживання.

«Генерації достатньо для забезпечення світла і тепла в оселях українців та для роботи підприємств. Принагідно дякую свідомим громадянам і бізнесу, які вживали заходів для економії електроенергії в ті дні, коли в цьому була потреба», — відзначив Денис Шмигаль.

Глава Уряду додав, що за останній тиждень Україна двічі надавала аварійну допомогу Польщі, приймаючи додатковий обсяг електроенергії. Він висловив сподівання на зворотну підтримку партнерів по ENTSO-E в разі потреби.
28.12.2023 12:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter