На набережній Дніпра в Каневі почалося будівництво скейт-парку

Як інформують у міськраді Канева, в місті на набережній Дніпра, розпочалося будівництво скейт-парку.

Проект - «Будівництво скейт-парку в «Парку на набережній р. Дніпро» по вул. Героїв Дніпра в м. Каневі Черкаської області» - отримав перемогу в ході реалізації Громадського бюджету - 2019.
На набережній Дніпра в Каневі почалося будівництво скейт-парку

- На ділянці, площею до 800 кв.м., було проведено впорядкування території та вирізку дерев, майданчик вистелено геотекстилем (спеціальне волокно). Нині площа засипається щебеневою фракцією. Потому буде кластися високоякісний асфальт, - коментує роботи, що ведуться, Канівський міський голова Ігор Ренькас.

Утім, передувала цьому ретельна підготовка - визначення місця під скейт-парк, виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки, розроблення та затвердження проектно-кошторисної документації, проходження відповідної експертизи тощо.

Водночас закуповуються форми, що будуть встановлені на майданчику. Передбачені проектом і декілька лавок, де молодь зможе перепочити. Виконавцем робіт є ПП «Канів-Граніт».

- Бюджет проекту по Громадському бюджету складає 300 тис.грн., утім, цих коштів вистачить лише на придбання самих форм для скейт-парку. Всі роботи в комплексі сягають в межах 1200тис.грн., - зауважує І.Ренькас. - Але, зважаючи, що велика кількість жителів нашого Канева підтримала саме цей проект із десятка запропонованих, вирішили піти їм на зустріч і втілити мрію багатьох канівців в життя. Сподіваюся, що якраз до Дня Незалежності України (який відзначається 24 серпня) Канів отримає сучасний скейт-парк.
30.07.2019 14:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter