У Черкасах відкрито завод гарячого цинкування

Урочисте відкриття підприємства відбулося вчора за участі голови Черкаської облдержадміністрації Сергія Тулуба.
Завод належить ТОВ «Компанія «Метал Інвест», яка створена на кошти Кіпрської компанії «Winhold Enterprises Limited».
Завод вважається унікальним в Україні, оскільки має найбільшу ванну для цинкування металоконструкцій, що дозволяє цинкувати металеві вироби довжиною 15 метрів і вагою до восьми тонн. ТОВ «Компанія «Метал Інвест» інвестувала в проект понад 100 млн грн.
У Черкасах відкрито завод гарячого цинкування

Нині завод працює в одну зміну. В подальшому підприємство працюватиме цілодобово. В рік підприємство планує реалізовувати продукції на 30 млн. грн.
На підприємстві уже працює 120 робітників. Всього для роботи підприємства необхідно 200 чоловік. Середня зарплата по підприємству – 2600 грн.
Основні види металопродукції, які завод має можливість оцинкувати: металоконструкції різних видів, металічні споруди, опори ліній електропередач (включаючи високовольтні), опори операторів мобільного зв’язку та антенні опори, будівельні металоконструкції, телевізійні, радіотрансляційні мачти та башти, освітлювані та прожекторні опори, дорожні огорожі та знаки, автомобільні кузова та деталі, труби стальні круглі, труби стальні профільні, деталі трубопроводів (фланці, відводи, переходи та інше), металічні вироби, рифлені листи, вироби кріплення, конструкції огорож для об’єктів будівництва, конструкції рекламних щитів, обладнання для сільського господарства (птахівництво, тваринництво), обладнання для водних розважальних комплексів, обладнання для спортивних майданчиків, контейнери для відходів та інше.
Зручне розташування заводу у центральному регіоні України дозволить підприємству мати достатню кількість замовників.
26.04.2012 11:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter