Білоусов виділив приватним підприємцям 60,47 млн. грн. на прибиранння Черкас в 2014-2015 роках

Як інформують Наші Гроші, Департамент економіки та розвитку Черкаської міськради 14 лютого за результатами тендеру уклав низку угоди на послуги щодо очищування території міста на загальну суму 60,45 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Більшу частину підрядів отримали фізичні особи-підприємці, які мають пільговий режим оподаткування у порівнянні з фірмами різної форми власності. Частина угод укладена на два роки – до кінця 2015 р.

Найбільший підряд вартістю 26,94 млн грн. на миття доріг, механізоване очищення прибордюрної частини шляхів та їх зимове утримання отримав підприємець Лисенко О.М.

З комунальних підприємств лише один підряд вартість 0,77 млн грн. змогло отримати КП «Черкаська служба чистоти», яке займатиметься відловом бродячих тварин та підбиранням їх трупів.

Заявки КП «Комбінат комунальних підприємств» і КП «Черкаське експлуатаційне лінійне управління автомобільних шляхів» було відхилено. Першу компанію відхилили, бо вона є пов’язаною з іншим учасником торгів. Другу – через відсутність довідки про підтвердження досвіду компанії у сфері вивозу сміття та позитивного відгуку щодо надання аналогічних послуг, а також копію договору надання цих послуг за відгуком у розмірі не менше 20% від конкурсної пропозиції учасника.

Тендери на утримання міських пляжів та ліквідацію стихійних сміттєзвалищ та прибирання сміття на безгосподарських ділянках провести не вдалось через відсутність достатньої кількості бажаючих взяти участь у торгах.

Переможці тендерів:

- ФО-підприємець Ларіонова І.М. – 7 526 375,67 грн. (без ПДВ) на 2014 рік.
Надання послуг передбачає прибирання місць загального користування;

- ФО-підприємець Гончаренко А.Ю. – 8 728 322,75 грн. (без ПДВ) на 2014 рік

Прибиранню підлягають зелені зони (площею 297805 м кв) вздовж магістралей вулиць міста в Соснівському районі. Вивезенню підлягає накопичене вздовж автомагістралей міське сміття, тверді побутові відходи, відходи деревини, вуличний змет, опале листя, рештки рослин, зібране сміття та сміття з урн, будівельні та великогабаритні відходи.

ФО-підприємець Сук С.В. – 4 378 744,00 (без ПДВ) на 2014 рік

Прибиранню підлягають зелені зони (площею 175410 м кв) вздовж магістралей вулиць міста в Центральному районі м.Черкаси.
Вивезенню підлягає накопичене вздовж автомагістралей міське сміття, тверді побутові відходи, відходи деревини, вуличний змет, листя, рештки рослин, зібране сміття та сміття з урн, будівельні та великогабаритні відходи.

ФО-підприємець Прилепський С.М. – 9 657 078 грн. (з ПДВ) на 2014 рік.

Прибиранню підлягають зелені зони (площею 335840 м кв.) вздовж магістралей вулиць міста в Придніпровському районі. Вивезенню підлягає накопичене вздовж автомагістралей міське сміття, тверді побутові відходи, відходи деревини, вуличний змет, листя, рештки рослин, зібране сміття та сміття з урн, будівельні та великогабаритні відходи.

ФО-підприємець Сук С.В. – 2075015,94 грн. (без ПДВ) на 2014-2015 рр.

Вивезенню підлягає накопичене сміття з тротуарів та зелених зон, тверді побутові відходи, відходи деревини, змет, листя, рештки рослин, зібране сміття та сміття з урн на території кладовищ.

10.03.2014 11:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter