Вітаючи Черкаську область з 60-річчям, "Азіров" дозбирав врожай за черкаських хліборобів

Вітаючи Черкаську область з 60-річчям, "Азіров" дозбирав врожай за черкаських хліборобівПрем'єр-міністр України Микола Азаров привітав черкащан із 60-річчям Черкаської області. Текст привітання оприлюднив офіційний сайт Черкаської ОДА

Шановні жителі Черкащини!
Щиро вітаю Вас з нагоди 60-річчя утворення області. Ваша земля прекрасна сьогоденням і славна минулим.
Саме у Вашому самобутньому і благословенному краї народився великий син українського народу Тарас Шевченко.
Теплом сердець і невтомністю Ваших рук створено все, чим пишається область, яка є одним з найпотужніших аграрних регіонів нашої держави. Щороку Ви збираєте із щедрих нив понад чотири мільйони тонн зерна (виділено нами, - Пров.) .
Переконаний, що нашими спільними зусиллями Шевченків край і надалі залишатиметься взірцем ефективного господарювання та осередком розвитку духовності.
У цей святковий день від усього серця бажаю кожному з Вас, щоб сторінки Вашої особистої долі і долі нашої держави писалися тільки у злагоді та мирі.
Хай завжди сяє життєдайне сонце над Вашими домівками, доля буде прихильною та ласкавою до Вас, а душевна рівновага завжди супроводжує на життєвому шляху!
Щастя і процвітання Вашому краю!

Від Провінції: 2013 року на Черкащині зібрали 3,9 млн. тонн зерна, 2012 року валовий збір зерна в регіоні становив 3,3 млн. тонн; 2011 року – майже 3, 8 млн. тонн. Сподіваємося, що Микола Янович дуже хотів сказати черкащанам щось приємне, а не вдавався до накручування показників, як дехто може подумати.
10.01.2014 13:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter