100-гривнева пропозиція Бобова припала до душі Тулубу

100-гривнева пропозиція Бобова припала до душі ТулубуПід час науково-виробничого семінару «Науково-організаційні основи проведення весняно-польових робіт в агропромисловому комплексі Черкаської області 2012 року», що відбувся сьогодні у Городищі, депутат обласної ради, Герой України Геннадій Бобов запропонував сільгоспвиробникам в рамках соціальних угод виділяти до сільських бюджетів по 100 грн. за 1 га орендованої землі.
«Ми купуємо дорогу техніку, вкладаємо багато грошей у матеріально-технічне забезпечення наших господарств, але виникає парадоксальна ситуація: є дорога техніка (вартістю понад 40 тис. дол.), а от працювати на ній нікому. Причина такої ситуації, на мою думку, в тому, що молоді спеціалісти просто не хочуть повертатися до села. Але воно й зрозуміло: які ж тут умови для життя?»
Як інформують у Черкаській ОДА, Геннадій Бобов запевняє, що лише збільшення сільських бюджетів може сприяти розвиткові села, а це означає поліпшення інфраструктури та привабливості для проживання молодих спеціалістів: «Якщо обласна влада схвалить таку ініціативу, то заради того, щоб змінити ситуацію на краще, замість 50 гривень, ми готові платити 100 гривень за гектар!»
Очільник області Сергій Тулуб підтримав таку ініціативу господарника, однак радить застосовувати диференційовані підходи, коли б кожне підприємство сплачувало стільки, наскільки дозволяють результати його економічної діяльності.
«Державно-приватне партнерство спрямоване на поліпшення життя селян. А хто ж як не ви, люди, які заробляють на життя бізнесом, повинні допомагати громаді?» – звертаючись до директорів підприємств сказав голова облдержадміністрації.
04.04.2012 14:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter