Господарський суд області зобов'язав земелкористувача в Золотоніському районі повернути у комунальну власність лісову ділянку вартістю 20 млн. грн.

Господарський суд області зобов'язав земелкористувача в Золотоніському районі повернути у комунальну власність лісову ділянку вартістю 20 млн. грн.

24.01.2022 10:55
Новини » Екологія