У дніпровській рибі, під Черкасами й нижче, завелися невідомі науці паразити

У дніпровській рибі, під Черкасами й нижче, завелися невідомі науці паразитиУ Дніпрі більше 50% риби заражено паразитами.
Як розповів «Сьогодні» керівник Асоціації рибалок України Олександр Чистяков, в рибі Нікопольського та Кременчуцького водосховищ виявлений черв, який не гине навіть при заморожуванні риб. Зараз йдуть дослідження з приводу того, чи шкодить паразит здоров'ю людини. Знаходили хробака в бичку, окуні, лящі, судаку.
«Ситуація стає небезпечною, наші річки забруднюються і споживання риби те саме, що участь у лотереї. У Дніпрі більше 50% риби заражене паразитами, річкова риба в більшості своїй хвора різноманітними хворобами», - упевнений Олександр Чистяков.
За словами фахівця, у наших річках є вся таблиця Менделєєва, тому річкову рибу потрібно правильно готувати, якщо вже дуже хочеться її з'їсти. Отже, варити таку рибку потрібно не менше 20 хв з моменту закипання води, а жарити не менше 25 хвилин.
За словами лікаря Тамари Мельник, рибні паразити не такі вже нешкідливі. Найнебезпечніший - це опісторхів. Він може жити в замороженій рибі близько тижня і витримує короткочасну термообробку. Потрапивши в організм людини, опісторх з часом може викликати рак печінки.
«Вивести паразита з організму дуже складно, а заразитися можна, знімаючи пробу з недостатньо готової рибної страви. Тому краще не пробувати їжу до кінця готовності, не зловживати в'яленою рибою невідомого походження, а пироги з рибою випікати не менш години», - каже лікар.
08.08.2013 12:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter