Загорання на сміттєзвалищі в Умані ліквідовано

Як інформує прес-служба нардепа Антона Яценка. Впродовж 20 останніх років для Умані дуже актуальною залишалася проблема міського сміттєзвалища, яке періодично загоралося. Уманчани ще довго пам’ятатимуть цьогорічне свято Перемоги, коли черговий раз задимів переповнений уманський міський полігон і ядючий угар від диму заполонив все місто. Найбільше відчули це жителі сусіднього від полігону району Східний, які в ці дні боялися навіть на вулицю виходити.
Загорання на сміттєзвалищі в Умані ліквідовано

Загорання на сміттєзвалищі в Умані ліквідовано

Вирішити проблему спробував А. Яценко. Сьогодні полігон не димить і не отруює місцевих жителів. Забезпечено роботу спецтехніки, яка провела технологічну обробку полігону та ліквідувала загорання.
Також вжито заходи по створенню умов для оперативного гасіння загорання у випадку його можливого нового утворення. Зокрема, досягнуто домовленості із Уманським водоканалом про використання резервної свердловини, що дасть можливість ліквідувати локальні займання.
«Це питання для уманчан першочергове, і я його вирішу», - запевняє Антон Яценко.
За словами народного депутата, це лише перші кроки. Наступними стануть огородження території полігону, асфальтування доріг та майданчика для транспорту з врахуванням планування карт відходів, влаштування електрозабезпечення та вагової, встановлення металевих «улавлювателів» по периметру полігону і влаштування дизбар’єру при виїзді.
«Народний депутат на окрузі буває практично щотижня, не лише знає, а й вирішує всі існуючи проблеми. Він допомагає залучити кошти з державного бюджету та багато вкладає в розвиток міста і власних», - каже перший заступник Уманського міського голови Володимир Віблий.
Минулого місяця Антону Яценку вдалося ліквідувати стихійне сміттєзвалище в районі ДОСи, на яке скаржилися до влади чимало жителів міста.
«Сьогоднішні системні та практичні дії нашого депутата по забезпеченню безпечної роботи полігону надають впевненості, що це питання буде вирішено. Тому звертаюся до всіх уманчан з проханням не створювати нових стихійних смітників, а долучитися до вирішення проблеми сміття», - закликає директор КП «Комунальник» Анатолій Пишнюк.
20.07.2013 12:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter