Центр прилаштування тварин «Добрі руки» відкрився в Черкасах

Центр прилаштування тварин «Добрі руки» відкрився в ЧеркасахПерший у Черкасах центр, де кожен мешканець міста та області може безкоштовно взяти здорову тваринку із паспортом та «стартовим пакетом догляду» для свого нового улюбленця, відкрився на базі ветеринарної клініки «Ветта». Про це інформують у Черкаському прес-клубі.

У лікувально-адопційному Центрі «Добрі руки», (відкритому спільно клінікою «Ветта» та благодійним фондом «Життя»), є і дорослі, і маленькі тваринки, яких можна взяти абсолютно безкоштовно – і отримати у подарунок книгу із правильного догляду за тваринкою, мисочку, теплу ковдрочку та корм для свого нового улюбленця. Спеціально до відкриття у Черкасах Центру прилаштування тварин у добрі руки, ці подарунки безкоштовно передав провідний виробник якісних кормів для домашніх тварин «Роял Канін Україна». А студенти Черкаського державного технологічного університету зібрали майже 400 гривень, на які було закуплено профілактичні і лікувальні засоби для тваринок, що вже знаходяться у Центрі.

Сьогодні у Центрі прилаштування тварин «Добрі руки» уже перебуває біля 30 колишніх вуличних тваринок, забраних волонтерами з вулиць, що пройшли всі обробки, вакцинацію та стерилізацію, і тепер мають навіть власні паспорти. Прийти і вибрати собі пухнастого улюбленця, отримавши одразу подарунковий набір та експертні поради спеціалістів-ветлікарів можна щодня, з 12.00 до 16.00, за адресою: вул. Нижня Горова, 631 (тел. 068 540 3386).
30.10.2020 10:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter