Держпраця: На Черкащині проведено 10 позапланових перевірок підприємств, де зберігається аміачна селітра

За інформацією управління Держпраці в Черкаській області, фахівці Управління продовжують проведення позапланових заходів державного нагляду (контролю) за додержанням вимог законодавства у сфері охорони праці, техногенної та пожежної безпеки суб’єктами господарювання, які зберігають аміачну селітру насипом для застосування на підприємствах будь-якої галузі, а також використовують її для виготовлення кальцієвої селітри, комплексних і рідких мінеральних добрив.
Держпраця: На Черкащині проведено 10 позапланових перевірок підприємств, де зберігається аміачна селітра

Відповідно до доручення Прем’єр-міністра України від 06.08.2020 року, станом на 2 вересня 2020 року в Черкаській області проведено 10 позапланових заходів контролю на вищевказаних підприємствах.

Серед основних виявлених порушень – непроведення ідентифікації потенційно небезпечного об’єкта, атестації робочих місць, спеціального навчання та перевірки знань з охорони праці, неналежний стан засобів індивідуального та колективного захисту.

Керівникам перевірених суб’єктів господарювання видані обов’язкові для виконання приписи. За результатами перевірок винесено штрафні санкції щодо працівників 5 суб’єктів господарювання.
03.09.2020 17:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter