У Чигиринському лісгоспі відновили стародавню криницю

У Чигиринському лісгоспі відновили стародавню криницю За інформацією обласного управління лісового та мисливського господарства, чигиринські лісівники створюють у лісі зручні та безпечні зони відпочинку. Особливо привертають увагу лісівників ті місця, що мають давню історію.

Нещодавно в кварталі 28 Матвіївського лісництва Чигиринського лісгоспу лісівники відновили стародавню криничку та встановили поряд альтанку. На відкритті новоствореного рекреаційного пункту були присутні директор Чигиринського лісгоспу Роман Фендюр, голова Чигиринської РДА Сергій Чередніченко та його перший заступник Віталій Шпичак, голова Чигиринської райради Валентина Алєксєєвець та головний лісничий Чигиринського лісгоспу Сергій Перов.

«Окрім виконання щоденних виробничих завдань ми знаходимо час та ресурси для створення у лісі зручних та безпечних місць відпочинку. Особливу увагу приділяємо лісовим джерелам, згадки про які збереглися з давніх часів. Кожен такий об’єкт беремо під особисту охорону та намагаємося тримати в належному стані», – відзначив директор Чигиринського лісгоспу Роман Фендюр.
27.08.2020 12:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter