У Кам'янці зросла кількість нападів лисиць на свійську птицю. Собак не бояться й поводяться, як господарі

У Кам'янці зросла кількість нападів лисиць на свійську птицю. Собак не бояться й поводяться, як господарі Як інформують у міськраді Кам'янки, останнім часом зросла кількість звернень мешканців Кам’янської громади щодо зростання популяції лисиць. Нині тварин вже можна зустріти на території міста та сіл громади, люди скаржаться, що зникає свійська птиця. З кожним днем кількість випадків нападу лисиць на майно людей зростає. В деяких районах міста люди почали боятися виходити на вулицю з дітьми і просять, щоб по даному питанню були прийняті відповідні міри. Лисиці взагалі знахабніли: серед білого дня виходять на полювання та поводяться у місті як господарі. Виловити самотужки хижаків-злодіїв люди не можуть, а собаки хижаків лише лякають. Дика тварина, що є головним переносником сказу, з лісу просто переселилася в місто.

Відбулося засідання комісії по питанню нападу лисиць на свійську птицю в місті та врегулювання численності диких тварин.

Органи місцевого самоврядування спочатку року повинні розробити план регуляції тварин які несуть потенційну небезпеку. Тоді спільно з представниками громадської організації буде проводитися зменшення чисельності тварин. Знищення проводити в межах населених пунктів не можна, тільки в рекреаційних зонах і території мисливських господарствах.
09.07.2020 12:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter