у Дахнівській Січі спортсмени висадили алею зі 120 саджанців павловнії

За інформацією відділення НОК України у Черкаській області, черкаські спортсмени відзначили завершення карантину на природі. Влаштували «Олімпійську толоку», на яку зібралася олімпійська та спортивна спільнота міста. Гуртом на території дитячого оздоровчого центру «Дахнівська Січ» висадили 120 саджанців дерева павловнія, яке вважається таким, що росте найшвидше в світі. Обговорили також ідею висаджувати іменні дерева Героїв-олімпійців: Чемпіонів та призерів Олімпійських Ігор.
у Дахнівській Січі спортсмени висадили алею зі 120 саджанців павловнії

Долучилися до такої «толоки» срібні призери Олімпійських Ігор Сергій Куліш, Олександр Мотузенко, Олександр Феденко та Чемпіони Юнацьких Олімпійських Ігор Іван Тищенко й Валерія Іваненко. Активно допомагали й інші черкаські спортсмени, тренери, керівники федерацій з видів спорту, дитячо-юнацьких спортивних шкіл та фізкультурно-спортивних товариств.

Такий захід організувало відділення НОК України в Черкаській області на запрошення засновника «Дахнівської Січі» Миколи Мирзи. Ця ініціатива відбулася в межах Всеукраїнського спортивно-інтерактивного проєкту #OlympicLab за модулем «Eco Olimpic» та з нагоди відзначення 5 червня Всесвітнього дня охорони довкілля. В цей день весь світ говорить про збереження природи, вирішення проблем екології та сталий розвиток Планети Земля.
01.06.2020 14:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter