За ніч у Канівському районі затримали три браконьєрські угрупування

За ніч у Канівському районі затримали три браконьєрські угрупування Як інформує начальник обласного управління екологічного контролю Олександр Позняков, у ніч проти 18 квітня працівниками Управління державного (екологічного) нагляду контролю у Черкаській області Держекоінспекції Центрального округу спільно з водним патрулем Управління патрульної поліції в Черкаській області та спецпризначенцями батальйону поліції особливого призначення ГУНП у Черкаській області на території Канівського природного заповідника, що розташований навпроти села Келеберда Канівського району за ніч затримано три браконьєрських угрупування. Загалом на порушників складено 5 протоколів по ст. 91 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення правил охорони та використання територій та об'єктів природно-заповідного фонду). Проведено розрахунок шкоди природно-заровідному фонду, завданої внаслідок незаконного вилову риби, який по одному з угрупувань склав 5767 грн., а по другому випадку 6252. Вилучено слідчо-оперативною групою 2 човни, сітки месинові 5 штук по 70 метрів кожна, вічком від 40 мм до 70 мм та автотранспортний засіб. В третьої групи вилучено Карабін марки “Марлін” 22 калібру з оптичним прицілом та глушником.

На місце події викликано слідчо-оперативну групу Канівського відділу поліції ГУНП в Черкаській області для встановлення обставин вчинення правопорушення. Засоби вчинення порушення та риба вилучені.

Враховуючи завдану істотну шкоду та значну кількість виловленої риби в нерестовий період на об'єкті природно – заповідного фонду, вирішується питання про порушення кримінального провадження за ознаками статті 249 КК України (Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом).
21.04.2020 13:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter