Компанія КТД Group провела дезінфекцію у Черкаській міськраді

Компанія КТД Group провела дезінфекцію у Черкаській міськраді Як інформують у міськраді Черкас, в обласному центрі компанія КТД Group (ТМ Saturn) власним коштом провела дезінфекцію у приміщенні Черкаської міської ради. Обробку провели рідиною ДЕЗАКВА-АНОЛІТ.

За словами генерального директора компанії Михайла Додонова, цей засіб є ефективним та безпечним і використовується в усьому світі.

«Ми вирішили надати таку допомогу містам, де веде діяльність наша компанія. Спочатку провели обробку у Черкаській ОДА, тепер працюємо у Черкаській міській раді. Після цього прямуємо у Канівську міську раду», - розповів Михайло Додонов.

«Черкаси вдячні за будь-яку підтримку у цей непростий час. Ця компанія є прикладом соціально відповідального бізнесу та партнером нашого міста в багатьох міських соціально-культурних проектах», - подякував міський голова Анатолій Бондаренко.

Нагадаємо, раніше за сприяння КТД Group (ТМ Saturn) в Черкасах було відкрито підвісну скульптуру «Висока нота», що прикрашає площу біля обласної філармоніі.
09.04.2020 18:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter